imprezy

powrót drukuj


W 1841 roku Thomas Cook zorganizował w Wielkiej Brytanii pierwszy komercyjny wyjazd turystyczny. Nie znamy opinii jego klientów, ale wiemy na pewno, że pomysł organizowania wyjazdów zwanych turystycznymi znalazł szybko wielu naśladowców na całym świecie. Rok później w Stanach Zjednoczonych powstaje Biuro Podróży American Express. 26 kwietnia 1926 roku we Lwowie, a po kilku miesiącach również w Krakowie swoje usługi turystyczne zaczyna oferować Orbis.

Do tego szacownego grona, w 1993 roku dołączyła Malta Ski & Fun.  Po wpisaniu w wyszukiwarki internetowe słów „biuro podróży”  pojawia się blisko 3 000 000 adresów. Szukanie w takim gąszczu nie należy do przyjemności. Stąd proszę zapamiętać ten właściwy adres: www.bpmaltaski.pl . Od szesnastu lat, tak jak przed laty Thomasowi Cookowi i nam przyświeca  zasadniczy cel: spełnianie oczekiwań naszych klientów. Satysfakcja i zadowolenie ponad 20.000 osób, które dotychczas skorzystały z ofert Malta Ski & Fun jest zapewne wynikiem nie tylko profesjonalizmu, ale również serca jakie wkładamy w nasza pracę.  Wsłuchujemy się z uwagą w opinie, bierzemy pod uwagę sugestie, jesteśmy otwarci na propozycje. Stąd w każdym sezonie mamy nowe narciarskie kierunki. Dla tych, którzy szczególnie cenią sobie czas, proponujemy narty SAMOLOTEM z Poznania, Katowic, Gdańska i Warszawy skąd zabierzemy Was do Andory i Szwajcarii. Oczywiście w naszej zimowej ofercie nigdy nie zabraknie klasyków czyli Włoch, Austrii czy Czech.

Pośród naszej szerokiej oferty możecie również znaleźcnarciarsko-snowboardowe obozy do Włoch lub Austrii dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat, wyjazdy rodzinne, wyjazdy FREE SKIoraz imprezy dla firm wedle indywidualnych wymagań. Słowem, dla każdego mamy coś bardzo dobrego :)   

Marcin